Mikrocement Białystok

copyright by Cor Sp. z o.o. KRS 0000956108   poczta@mikrocementmax.com 

Białystok ul. Wysockiego 94 phone: +48 605 115 595

Miasto i okolice. 

Projektowanie wnętrz

W naszym mieście jest silna grupa projektantów wnętrz, zaangażowanych w budownictwo mieszkaniowe i użyteczności publicznej. Projektowane są niezwykle ciekawe aranżacje prezentowane na wielu czołowych portalach. Daje nam to możliwość realizacji marzeń o wspaniałych wnętrzach. Architekci często korzystają z możliwości lokalnych producentów np. podłóg drewnianych, elementów stałej zabudowy, mebli, producentów okien i drzwi, producentów betonów architektonicznych i mikrocementu, który w ostatnich latach zyskuje popularność w naszym mieście. 

Wykonawcy mikrocementu

Firmy wykonawcze realizującyce inwestycje z wykorzystaniem mikrocementu: 

 

Mikrocement Craft mikrocementcraft.com

 

Projektanci i dekoratorzy

Architekci realizującycy inwestycje z wykorzystaniem mikrocementu: 

 

Paula Charubin 

Justyna Wasiluk - Home&Wood

Paulina Turosińska

Bartłomiej Aksiucik - Axiz

Damian Kozłowski - 74studiopl

Wschodząca nowoczesność

Wygoda sprzątania, wyjątkowe tło, duże formaty elegancji i niepowtarzalność przyciągają wielu. Coraz częściej w białostockich projektach pojawiają się te nowe rozwiązania. Wszak Białystok to miasto wschodzącej nowoczesności.

Jakość życia

Mikrocement w Białymstoku w łazience.
Sztuka uliczna w Białymstoku

Mikrocement który zyskuje w ostatnich latach jest materiałem nie znanym jeszcze powszechnie. Spotykamy wciąż ludzi którzy nie słyszeli o mikrocemencie. Zdecydowanie nie jest pierwszym wyborem na pokrycie podłóg, ścian czy schodów w domach i mieszkaniach. 

Zdarzają się jednak osoby które poszukują płaszczyzn ozdobnych bez fug. Płynących bez końca płaszczyzn z indywidualnym wzorem. To potrzeba indywidualizmu i potrzeba dużego formatu do którego dołączają się spieki wielkoformatowe, tapety, malowane ściany czy wylewane żywice. Wiele z tych rozwiązań, choć nie wszystkie, da się zastosować na ogrzewane podłogi i na ściany w łazienkach pod natryskami.

Białystok przechodząc transformację w kierunku nowoczesności i rozwoju, stał się miastem lubianym przez mieszkańców i chętnie odwiedzanym przez turystów. Także w dziedzinie wzornictwa, stylu i dekoracji w przestrzeniach otwartych i we wnętrzach, zauważa się otwarcie na najlepsze przykłady dominujące w Europie i świecie. Niewątpliwie minimalizacja form i wykorzystywanie uroku materiału do dekoracji, ma już u nas silna pozycję. Beton, szkło, drewno, stal, laminaty, tkaniny, okraszone światłem to najczęstszy arsenał dekoratorów.