copyright by Cor Sp. z o.o. KRS 0000956108   poczta@mikrocementmax.com 

Białystok ul. Wysockiego 94 phone: +48 605 115 595

Miasto i okolice. 

Sztuka 

Jednym z przejawów sztuki w Łomży jest Festiwal Teatralny Walizka. To już prawdziwa historia wydarzenia. Nawiązuje do teatru podróżnego, gdzie scenografia mieści się w przysłowiowej walizce. Co roku w czerwcu zjeżdżają się teatry z walizkami z całego świata. Ale wtedy się dzieje! To prawdziwe święto sztuki!

Wykonawca mikrocementu

Mikrocement Craft mikrocementcraft.com

Projektant

Architekt

Paula Charubin 

Dom w Łomży

Wnętrze domu jest trudne do zdefiniowania, natomiast tworzy elegancką i spójną kompozycję. Moim zdaniem to wnętrze o charakterze industrialnym, minimalistycznym i skandynawskim. Charakterystyczne czarne lamele naścienne, surowe betony, szkło, lustra, beżowe i szare tkaniny, czerń kamienia, biel i jasnoszary mikrocement tworzą super wnętrze, w którym jest dużo roślin. Duże okna z widokiem na zieleń dopełniają wnętrze. Płaszczyzny ścian wypełniają całe wysokości, a podłoga mikrocementowa pokrywa całą powierzchnię parteru bez żadnych spoin. 

Dekoracje

Mikrocement Łomża. Komu zlecić wykonanie mikrocementu w Zambrowie? Kro zajmie się mikrocementem w Ostrołęce.
Mikrocement Łomża. Komu zlecić wykonanie mikrocementu w Zambrowie? Kro zajmie się mikrocementem w Ostrołęce.

Mieszkańcy Łomży zarażeni oryginalnymi scenografiami teatralnymi i urodą piękna swojego miasta pragną również dać więcej swoim domom. Wnętrza które urządzają są coraz bardziej śmiałe. Przykładem jest dom Pauli Charubin, która jest architektem i zaprojektowała swoją ulubioną przestrzeń do życia, swój dom.

Łomża zawsze miała swoją tożsamość. Wspaniale położona na wyniesieniu w sąsiedztwie koryta rzeki Narew. Swoją tożsamość łączy raczej z Mazowszem. Sąsiedztwo kurpiowskich miejscowości oraz pięknej dziewiczej przyrody tylko ubogaca miasto. 

Mikrocement Łomża