Mikrocement Warszawa

copyright by Cor Sp. z o.o. KRS 0000956108   poczta@mikrocementmax.com 

Białystok ul. Wysockiego 94 phone: +48 605 115 595

Piękno w Warszawie

Projektowanie wnętrz

Silna potrzeba estetyczna, wyzwala chęć otaczania się ładnymi wnętrzami w domach, mieszkaniach i lokalach oraz obiektach użyteczności publicznej. Architekci warszawscy to mocna strona tego kierunku. Przodują w konkursach i są pełni inicjatyw jak choćby bardzo udany pomysł na Zodiak, który poza swą otwartością korzysta również z przestrzeni ulicznej dla swoich inicjatyw. Nie tylko pomysłowość ale również sprawczość należy podkreślić i docenić. 

Wykonawcy mikrocementu

Firmy wykonawcze realizującyce inwestycje z wykorzystaniem mikrocementu: 

 

Mikrocement Craft - mikrocementcraft.com

 

Projektanci i dekoratorzy

Architekci realizującycy inwestycje z wykorzystaniem mikrocementu: 

 

Paula Charubin 

Justyna Wasiluk - Home&Wood

Paulina Turosińska

Bartłomiej Aksiucik - Axiz

Damian Kozłowski - 74studiopl

Klinika Piękna

Mikrocement w w holu kliniki
Mikrocement w korytarzu
Klinika Piękna z posadzką MikroMaX

Wspólnie z projektantką Pauliną Turosińską i firmą Mikrocement Craft wykonaliśmy prace mikrocementowe w Klinice Piękna ANESTE na Woli. Projekt przewidywał wykonanie posadzki MikroMaX w kolorze white milk na powierzchni stu metrów kwadratowych bez ani jednej dylatacji. Tak też zostało to wykonane wykorzystując wyjątkową technologię producenta systemu mikrocementowego MikroMax. Osiągnęliśmy wspaniałe tło dla pięknych dekoracji wnętrza kliniki. Projekt prezentuje się spójnie i elegancko. Wykonanie elementów ścian i sufitów jest na wysokim poziomie. Klinika zachęca do odwiedzania i spędzania w niej przyjemnego czasu relaksu. 

Warszawa pięknieje z roku na rok. Powstają ciekawe obszary urbanistyczne i gorące miejsca przepełnione sztuką uliczną i tą w obiektach kultury. Nowe Centrum Sztuki Współczesnej w sąsiedztwie eklektycznego i ideologicznego Pałacu Kultury jest wymowne. Choć dla wielu ta architektura jest niezrozumiała, samo zlokalizowanie CSW w centrum miasta mówi o silnej potrzebie kultury i piękna Warszawiaków.