copyright by Cor Sp. z o.o. KRS 0000956108   poczta@mikrocementmax.com 

Białystok ul. Wysockiego 94 phone: +48 605 115 595

Twój e-mail:
Numer telefonu:
Wiadomość:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Mikrocement opinie

Mikocement coraz śmielej wkracza na salony.

+48 605 115 595

Masz pytania?

Zadzwoń:

Kto najczęściej decyduje się na podłogę z mikrocementu? Opinie:

1. Zakochani w nowoczesności: Niektóre osoby marzą o podłodze z mikrocementu. Przeważnie mają niechęć do ciągle brudnych fug między płytkami. Mówią, że nie mogą już nic więcej wybrać od kiedy natrafili na mikrocement.

2. Sceptyczni: Niektórym osobom mikrocement kojarzy się z brakiem przytulności i nie widzą w nim piękna. Dziwią się jak można coś takiego zrobić. Widzą zastosowanie mikrocementu np. w garażu. 

3. Poszukujący: Budując dom czy urządzając mieszkanie korzystamy często z pomocy architektów wnętrz. Wizualizacja wnętrza i dobre ergonomiczne zaprojektowanie funkcji, pozwala podjąć świadomą decyzję. 

 

Wiele nowych rozwiązań proponowanych przez projektantów znajduje akceptację u inwestorów. Czasami potrzebny jest dłuższy czas namysłu na zbudowanie własnego przekonania do nowych rozwiązań.  Kliknij aby dowiedzieć się więcej o cechach i opiniach o mikrocemencie.

Czy podłoga z mikrocementu jest tania czy droga? 

1. Na kosz wykonania podłogi składają się: Materiały, robocizna i transport. Materiały od producenta mikrocementu stanowią mniejsza część kosztów. Najdroższa jest robocizna.

2. Porównanie kosztów: Jeżeli porównamy całościowe wykonanie podłogi z gresu i mikrocementu to koszty będą zbliżone. Koszt kleju, płytek i robocizny będzie podobny do kosztu mikrocementu i robocizny. Kliknij i dowiedz się więcej o cenach.

 

Budownictwo wciąż rozwija się w dziedzinie nowych technologii i pomysłowych materiałów. Podłoga z mikrocementu jest tego dobrym przykładem.

Mikrocement opinie.

Podłogi wykonane z mikrocementu, stają się coraz częstszym wyborem aranżacji wnętrz mieszkalnych. Co dają:

 

1. Tło bez fug: Możemy wyobrazić sobie płytkę ceramiczną wielkości całego pokoju? Mało tego, płytkę wielkości kilku pokoi? Mikrocement daje taki efekt. Wypełnia podłogę w sposób ciągły, a dzięki swojemu betonowemu charakterowi nie jest monotonny. 

2. Tło designu: Meble, ściany, tkaniny, prezentują się korzystnie na tle mikrocementu. Eksponowanie urody ładnych przedmiotów, nie zakłóca siatka linni i geometrii podłogi z płytek. Przy neutralnym tle mikrocementu, dostrzeżemy lepiej piękno kanapy, stolika czy zasłon. 

3. Niepowtarzalność: Każda praca wykonana z mikrocementu jest jedyna i niepowtarzalna. Ta niepewność może być wadą lub atutem. Dobra współpraca między wykonawcą i inwestorem przynosi zamierzone efekty. 

4. Praktyczność: Wodoodporność i gładkość podłogi ułatwia utrzymanie domu w czystości. Jeżeli użyjemy jasnego koloru, będziemy zmuszeni do częstszego sprzątania, jeżeli pójdziemy w efekt betonu ciemnego, to będziemy mieć podłogę która ukryje drobne zabrudzenia.

 

Podłoga z mikrocementu ma niewątpliwie wiele cech nie występujących przy innych materiałach

Opinie o mikrocemencie, analiza.